סדנת איסוף חלקיקי נשמה

והילינג שמאני לאנשי טיפול

עם ג׳קו גולדברג

יום שלישי 23 בינואר 

בין שעות 17:00-23:00

ליד חדרה

איסוף חלקיקי / רסיסי נשמה- זוהי פרקטיקה שמאנית עתיקה שמגיעה מתרבות מונגולית, העוזרת לנו להתחבר למהות האמיתית בחיים, לחזור לאיזון, לעוצמה, לשלום פנימי ונשמתי.
במיוחד בתקופה מורכבת זו כשאנחנו חווים טראומות, פחדים, חרדות, חולי שמתעורר לנו בגוף, ואבדות של אנשים אהובים- חלקיקי הנשמה מתנתקים ועוזבים אותנו, כדי לשכך רגשות, למנוע כאב ולא להתמודד עם המצב של אותן טראומות או פציעות נשמה אחרות. זוהי אסטרטגית ההישרדות החכמה של הנשמה שפועלת בתוכינו.
לפעמים זה מתבטא בפועל כאשר קורה ניתוק רגשי או נשמתי, חוסר חיבור לגוף או ניתוק מהגוף, כאשר לא זוכרים תקופות מסוימות מהילדות, חולים, מרגישים חסומים או רחוקים ממיצוי הפוטנציאל האישי.
המחיר הכבד- הן חוויות טראומה, מחלה או סבל שיכולים להוביל לפיצול נפשי או רוחני (אובדן נשמה)- וזה מוביל להפרעות ומחלות שונות בתפקוד פיזי, רגשי ופסיכולוגי.
 
איסוף חלקיקי נשמה- זוהי פרקטיקה מאוד מרגשת, בה נלמד לאסוף חלקים אבודים של הנשמה, כדי לחזור לשלום פנימי ולפתוח דלת לתיקון עמוק, הגשמה גדולה ושלווה פנימית.
בסדנא קודם כל נחווה את כל הפרקטיקה ונעשה תהליך ריפוי נשמה לעצמנו. ומשם נלמד איך לקחת את זה כדי לעזור לאחרים ואהובים שלנו וגם לקחת את זה לקליניקה טיפולית.
* נתייחס כאן להגדרת ״מטופל״ – מישהו שמגיע לקליניקה טיפולית מקצועית, או מישהו שאנחנו רוצים לעזור לו בצורה מאוד מעמיקה.


מה עוד נלמד בסדנא מעשית זו?

נלמד כמה דברים חשובים:
– איך לעשות ״מסע בזמן״ ולראות את הטראומה של המטופל או אפילו שלנו
– איך לראות מקרים (סיטואציות) שמשפיעים על כל החיים ועדיין מנהלים מטופל במצב לא מודע
– איך עושים פרשנות מעמיקה ולעולמו הפנימי של המטופל
– איך לקבל הכוונה הכי מדויקת- מה המטופל שלי צריך לתהליך הריפוי העמוק או כדי להתקדם לשלב הבא בחייו, גם מבחינה נשמתית וגם חומרית / גופנית
– איך ומתי נכון להשתמש באינטואיציה בתהליך טיפולי ואיך לעשות את זה בצורה נכונה
– איך עושים ריפוי מרחוק
– איך להגיע לשלום נשמתי


למי זה מתאים?

– לאנשי טיפול שונים, מטפלים, יועצים, מאמנים, הילרים ומרפאים מתחומים שונים המעוניינים להעלות לשלב הבא ביכולות הריפוי וליווי המטופלים שלהם
– מתאים גם למי שרוצה להתחיל להיכנס לתחום הטיפול וללמוד לעזור לאחרים בצורה מאוד עמוקה ומרגשת.
זו הזדמנות ייחודית לקבל גישה לידע עתיק עם שיטה שמאנית עוצמתית
שתעזור לך לשדרג את יכולות הריפוי למטופלים שלך ואפילו לעצמך
להיות בשקט פנימי, רוגע, ביטחון ושלמות עם עצמי
בריאות גופנית ורגשית יציבה
ריפוי לנשמה
ושלום פנימי.

המנחה:

שמי ג'קו גולדברג,
אני מורה לתרגול שמאני ומביא איתי ידע עתיק שעובר מדור לדור, ממורה לתלמיד בשרשרת המורים שלי. התמזל מזלי להיות תלמיד אצל שני מורים גדולים ומוערכים בעולם- שמאן מצפון אמריקה וסבתא שמאנית מסיביר.
אני מייסד בית ספר בינלאומי וקהילה של ״שומרי אדמה״. בפעילויות שלי אני מלמד שמאניזם מודרני וריפוי שמאני, מכשיר מטפלים, מרפאים ומורים בשיטה השמאנית, ומוביל מסעות מרתקים ומדיטטיביים בעולם – ממרכז אמריקה, אירופה ועד לסיביר.
התלמידים שלנו לומדים להשתמש בכלים ויכולות אנרגטיות מיוחדות המבוססות על ידע שמאני עתיק וממשים אותו באורח חיים מערבי, "כאן ועכשיו" בתוך השגרה היומיומית שלנו – בחיים האישיים ובעבודה. 
זה עובד ומייצר שינוי רציני ותוצאות יוצאות דופן בחיי התלמידים שלנו.
לפני 13 שנים עזבתי את עולם המדעי והיי-טק לטובת מימוש עצמי. היום אני הולך בדרך שמאנית עתיקה, כדי לעזור לאנשים רבים בהתפתחות אישית ורוחנית, תהליכי שינוי, ריפוי ועוצמה לקראת הכניסה לעולם החדש.
בתקופה אחרונה, החלטתי להוציא את הידע השמאני שצברתי במהלך שנים ולתת אותו לכל המבקש. כי אני מאמין ורואה תוצאות ברורות, שידע זה עוזר להרבה מאוד אנשים שצריכים חוסן נפשי, שקט פנימי, אנרגיה טובה, ריפוי וחיבור חזרה להדרכה הרוחנית ולעצמם באמת.

איסוף חלקיקי נשמה למטפלים מתקיים ביום שלישי 23 בינואר 

בין שעות 17:00-23:00

ליד חדרה

ההשתתפות בסדנא בעלות

250 שח בלבד

שימו לב! הקבוצה קטנה עם מספר מקומות מוגבל!

לשמירת מקומך בסדנא נרשמים כאן:

תודה על הרשמתך

איך זה עוזר למטפלים במיוחד בתקופה זו?

בעקבות התקופה המורכבת והכואבת שאנו נמצאים, בעקבות השינויים גדולים שקורים כאן, אנשים רבים מתעוררים ומוצאים את עצמם בשאלות קיומיות על מהות, מטרה וייעוד החיים. בעקבות התעוררות של טראומות וחרדות,  רבים מחפשים ריפוי עמוק מאוד עד רמת הנשמה- כדי להגיע להגשמה מלאה, אושר ושלום פנימי.
בנוסף בתקופה זו מטפלים רבים נמצאים בסחיטה ואפיסת כוחות בעקבות התנדבויות שונות או עומס עבודה שנוצר במצב זה. סדנא זו יכולה לעזור למטפל למלא כוחות נפשיים גדולים וגם בדרך לרכוש כלי מאוד מיוחד.
ריפוי נשמה תחום כל כך עדין וחשוב, שלרוב המטפלים אין מספיק כלים ברורים וידע איך לגשת אליו.
יש מעט מאוד מטפלים שיודעים לקחת את המטופלים שלהם לעולמות הנשמה, כדי ליצור טרנספורמציה משנה חיים, ולעשות ריפוי מעמיק לא רק לגוף ורגש, אלא גם ריפוי לנשמה.
זה מייצר מציאות בה הביקוש עולה על ההיצע.
נוצר מצב שמטפלים רבים מתקשים לתת פתרון מלא ומעמיק למטופלים שלהם. או שתחום הטיפול שלהם מוגבל ולא יודעים מה בדיוק צריך לעשות, או שאין להם הכוונה ברורה או שפשוט חסר ידע וכלי ריפוי בתחום הנשמה.
קשיים ותנאים אלה מובילים מטפלים רבים: 
– לאיבחון לא מדויק, שמוביל לטיפול לקוי. לא תמיד מצליחים לדייק במקור (השורש) וסיבה אמיתית לאתגר של המטופל- מה באמת נמצא שם מעבר למה שהוא מספר לך?
– לפעמים מטפלים מגיעים למבוי סתום ולא יודעים לאן להמשיך, כי חסרה להם הכוונה ברורה.
– מתקשים להעניק מוטיבציה למטופל שמתנגד לתהליך, למרות הרצון שלו- מה עושים במקרה זה?
– ואחת הבעיות הידועות של מטפלים- לא תמיד יודעים לשמור על עצמם ובסופו של דבר יוצאים מרוקנים וללא אנרגיה.
 
מצבים אלה יוצרים תסכול גדול לא רק אצל המטופל אלה גם אצל המטפל עצמו. זה גורם לחוסר יכולת גדילה מקצועית, שמובילה לתחרות גדולה בין מטפלים שעובדים ללא בידול חזק (מטפל יוצא מן הכלל), מכאן מוביל לקשיים בשיווק והבאת לקוחות חדשים, חוסר הפניות או המלצות של מטופלים ולקליניקה ריקה.
 ***
רפואה שמאנית עוסקת כבר אלפי שנים ביכולת מדויקת להפליא למצוא פתרונות לריפוי הגוף הפיזי, הרגשי, האנרגטי וגם לנשמה של אדם.
אז איך עושים ריפוי בצורה מעמיקה, שמייצרת טרנספורמציה אדירה למטופל ומביאה אותו לריפוי מלא, להגשמה ולשלום פנימי?- בסדנא זו נלמד לקבל תשובות מעמיקות לשאלה זו.
גלילה לראש העמוד